Apie AcryliCon

SUKURTA NORVEGIJOJE, PAGAMINTA VOKIETIJOJE, ĮRENGIAMA VISAME PASAULYJE

Ilgaamžių grindų dangų įrengimas

1976 m. norvegų chemikas Bjorn Hegstad, modifikavęs akrilinių dervų sudėtį, sukūrė AcryliCon grindų sistemą, kuri pranoko epoksidines ir poliuretanines grindų dangas atsparumu gniuždymui ir ilgaamžiškumu. Pirmosios Acrylicon grindys paklotos 1977 m. Norvegijoje, Trondheimo universitetinėje ligonėjė. Nuo to laiko milijonai kvadratinių metrų Acrylicon grindų dangų įrengta įvairiausiose pramonės šakose, visuomeninės paskirties objektuose – parodų, oro uostų, prekybos centrų salėse ir t.t. Tarp AcryliCon klientų – Coca-cola, Pepsi-cola (pastaroji, išbandžiusi keletą pramoninių grindų sistemų, visoms naujoms gamykloms pasirinko tik AcryliCon grindis) Nestle, Global Fish, Hydro, Hartwall, SASStatoil, Shell ir daugelis kitų.

Savo veiklą Lietuvoje pradėjome 2003 m., pirmosios AcryliCon grindys buvo paklotos Panevėžyje, „Vikingmalt” salyklo gamykloje. 

Turėdami didelę tarptautinę ir daugiau kaip 18 m. pramoninių grindų klojimo patirtį Lietuvoje, esame sukaupę visą tokiems darbams reikalingą betono šratavimo, frezavimo, šlifavimo techniką ir transportą. Dėl šių priežasčių greitai ir kokybiškai atliekame tiek didelių, tiek mažų apimčių grindų dangų įrengimo darbus.  Šiuo metu AcryliCon grindų dangų sistemų esame įrengę daugiau nei 400 objektų Lietuvoje ir užsienyje.

Šiandien galime pasiūlyti pačius įvairiausius grindų dangų ir sienų sprendimus tiek visuomeninės, tiek pramoninės paskirties objektuose – visur, kur tik reikalinga grindų danga. 

Svarbiausios AcryliCon grindų savybės – ypatingai didelis atsparumas gniuždymui ir trinčiai, bei trumpas, 1-2 val. džiuvimo laikas iki naudojimo pradžios.

Aplinkosauga

Rūpestis aplinka ir atsakingas gamtos išteklių naudojimas yra norvegiškos prigimties įmonės „AcryliCon“ tapatybės dalis. Toks mąstymas, o kartu ir įsipareigojimas teikia pridėtinės vertės klientams, įmonei, o taip pat ir visai visuomenei.

Dešimtmečiais gaminame ir klojame grindis, kurios nėra toksiškos – be tirpiklių, turin mažai lakių organininių junginių. Daugumos mūsų grindų tikėtina tarnavimo trukmė – daugiau, kaip 20 metų. Intensyvios ilgalaikės eksploatacijos metu sukelti mechaniniai pažeidimai lengvai ir greitai pataisomi tiksliai ten, kur atsiranda. Taip išvengiant senų grindų išmontavimo ir naujų liejimo, minimalizuojamas gamtos išteklių naudojimas. AcryliCon dangos, lyginant su kitų tipų grindimis, yra lengviau ir mažiau valomos visą tarnavimo laiką. Sutaupydami vandens ir valiklių, mūsų klientai taip pat prisideda prie mažesnio gamtos išteklių naudojimo.

Dėl savo ilgaamžiškumo ir po klojimo darbų greitai pasiekiamo visiško liejamų dangų sukietėjimo mūsų grindys atitinka M1, BREAAM ir CE (Europa) sertifikavimo reikalavimus; atitikimas LEED V4 klasifikacijos reikalavimus suteiks pastatui geresnius statybos kreditus. Kitaip nei nei kai kurių kitų dervų grindų, AcryliCon naudojamos medžiagos yra nepavojingos, todėl taip ir klasifikuojamos. Pagrindinėms savo grindų sistemoms pateikiame tarptautines Ekologiško gaminio deklaracijas (EPD – Environmental product declaration, angl.).

Pagrindiniai AcryliCon sistemų komponentai sumaišomi ir instaliuojami pačiame objekte – ten, kur grindys liejamos. Absoliučioje daugumoje objektų susidaro itin mažai atliekų, jos gali būti perdirbamos ir naudojamos pakartotinai. Kur įmanoma, AcryliCon tiekia medžiagas didelėse perdirbamose statinėse ir kanistrose.

Modernioje AcryliCon gamykloje Vokietijoje lieka labai mažai atliekų, o tie nedideli kiekiai gabenami perdirbti.

Kuo AcryliCon dangos unikalios?

Ypatingai stipri danga

Dėl unikalios sudėties AcryliCon dangos yra neįtikėtinai patvarios ir tarnauja 4-8 kartus ilgiau nei standartinės liejamos grindys.

Greitas dangos įrengimas

Skirtingai nei bet kurios kitos liejamos dangos - AcryliCon dangas galėsite pradėti naudoti praėjus 2 valandom po įrengimo.

10 Year Warranty

We are so confident in our technology, that all Acrylicon flooring comes with a 10 year warranty. Many clients have gone 15 years before needing any kind of maintenance.

Virš 1000 sėkmingai atliktų darbų

Servicing clients around the world means that we have a vast amount of satisfied customers. Once an Acrylicon resin floor has been laid, the likelihood of needing any further maintenance is extremely low.

Naudojama visame pasaulyje

Didėjant paklausai daug keliaujame įrenginėdami AcryliCon dangas bei mokydami meistrus visame pasaulyje.

Įkurta 1977

Unikali AcryliCon dangų sudėtis yra išbandyta laiko ir nepakitusi nuo 1977'ųjų metų. Šiandien vis dar galime pamatyti grindų dangų kurios buvo įrengtos daugiau nei prieš 30 metų ir yra sėkmingai naudojamos kasdien.

Mūsų istorija

Discover the fascinating history behind Acrylicon and the scientific development that lead to the strongest resin flooring in the world.

Sužinokite daugiau

Accreditations

Take a look at the many leading bodies that have accredited Acrylicon and our unique technology. Our flooring is recognised worldwide as being the most durable and long lasting.

Sužinokite daugiau

Susisisiekite ir gaukite nemokamą sąmatą

Mūsų ekspertai yra pasiruošę pateikti pasiūlymą geriausiai atitinkantį jūsų poreikius